Fibamiga Maijooksule

Hakkame valmistuma!

Oleme korraldanud erinevaid väljakutseid alates eelmisest suvest ja nii tore on näha, kuidas huvi ja osaliste arv on aja jooksul kasvanud. Ka mind ennast on need erinevad üleskutsed pannud rohkem liikuma, mis ongi nende eesmärk. Siiani on väljakutsed on toimunud virtuaalselt ning selle aja jooksul ei ole kahjuks õnnestunud kohtuda. Aga nüüd, kevade eel oleks tore seda muuta! Lähme kõik koos Maijooksule kõndima ja jooksma ning saame ka lähemalt tuttavaks.

Kuidas selleks ette valmistada ?

Maijooksuni on jäänud 6 nädalat ning selle ajaga jõuame kõik koos ka ettevalmistusi teha. Kuidas peaks valmistuma ? Kuidas eesmärk seada ? Kas peaks toitumist muutma ? Kui tihti treenima peaks ?

Nendele ja ka paljudele muudele küsimustele aitab vastata tegus ja energiline personaaltreener Karoliina. Järgmise 6 nädala jooksul annab ta meile nõu ja teeme koos ka ühiseid treeninguid.

Saame aga kõigepealt Karoliinaga lähemalt tuttavaks ! 🙂 Meie esimesel kohtumisel Karoliinaga oli väga tore avastus, et oleme paljuski väga sarnased – ka tema on hiljuti teinud sammu tundmatusse, alustades oma teekonda personaaltreenerina. See energia, millega ta oma tööd teeb ja avatus uutele väljakutsetele ongi põhilised faktorid jõudmaks väga lühikese ajaga korraliku kliendibaasini. Nii tubli!

Karoliina teekond personaaltreeneri ametini

Minu teekond treeningutega spordiklubis algas juba 14-aastaselt. Kõigepealt käisin saalis nö masinaid kulutamas ilma teadmata mida seal teha. Jooksin lindil ja tegin seda, mida oskasin. Hiljem käisin ka rühmatrennides ning vahepeal sai lemmikuks hoopis Zumba. Korraliku jõutrenniga alustasin 17-aastaselt. Mingil hetkel saingi aru, et jõutreening on just minu treening, sest armastasin väga ennast ületada ning seda you vs you efekti. Ehk kui rühmatrennis motiveerivad teised ja treener sind, siis jõusaalis pead sa seda ise tegema. Laialt levinud arvamus, et ainult jooga on see koht, kus saab end maandada, ei pea minu silmis paika. Arvan, et igaühe jaoks on just oma treening, mis talle seda maandamist pakub. Kelle jaoks on see tants või jooks, kelle jaoks jooga või jõusaal. Tähtis ongi leida just see oma õige koht, et tegevus oleks jätkusuutlik.

Treeneriks tahtsin saada juba gümnaasiumis. Proovisin aastaid teha töid, mis mulle tegelikult ei meeldinud. Hakkasin ka teistele jõusaalikülastajatele nõu andma ning käisin ka juba varem personaaltreeneri koolitusel, kuid sellel hetkel ei tundunud õige alustada, sest ka finantsiline pool oli ebakindel. Peale spordiklubis töötamist ja nähes kuidas see keskkond silma särama on pannud, jõudsin tagasi oma alguspunkti ning liitusin Intensive PT koolitusega. Sealt saadud teadmistega olin valmis lõpuks aitama ka teisi. Nüüd tunnen, et teen tööd mida ma kõige rohkem armastan. Olen ülitänulik oma klientidele, kes oma tagasisidega on andnud mulle palju enesekindlust, julgust end ületada ning teadmise, et just see on minu õige ala. Minu silma paneb särama kui minu treenitaval läheb hästi ning me saame koos tema eesmärkidele lähemale liikuda. Vahel on tunne, et iga väiksemgi samm eesmärgi poole tekitab minus rohkem rõõmu kui isegi kliendis. 

Täna annab Karoliina peamiselt eratrenne nii naistele kui meestele ja töötab lausa kolmes spordiklubis: 24/7 Fitness erinevates klubides üle Tallinna, Jüri Jõusaal ning Kindluse spordihoones Järvekülas. Tema eesmärk on luua igale kliendile kogu keha treeniv kava ning eesmärk on ka see, et kliendile peab kava meeldima. Vaid nii püsib motivatsioon kõrgel.

Kuidas saab liituda meie gruppidega ?

Koos on lõbusam!

Selleks, et Maijooksul koos meiega osaleda, anna meile oma soovist teada või tee tellimus läbi meie kodulehe.
Oleme pannud kokku erinevad paketid:

  • pilet Maijooksule ( kõnd või jooks) + eriliselt hea hinnaga Fibami pluus.
  • kui sul aga on Fibami pluus juba olemas ( nagu tõelistel fännidel ikka 🙂 ), siis saad soetada ka ainult grupipileti Maijooksule.

Oleme loonud eraldi FB ürituse, kuhu koondame kokku kõik info. Seal saame ka jagada oma eesmärke ja teekonda ning loomulikult küsida Karoliina käest nõu.

Tutvu pakettidega: 

https://www.fibami.com/product/fibamiga-maijooksule/


Fibami tiimi registreerime Maijooksule hiljemalt 29. aprillil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.