Sa ei pea sobituma oma riietega, riided peavad sobituma Sinu kehaga.

Spordirõivaste loomine on keeruline ja detailne protsess. Meie kehad on erinevad ning seega nõuavad ka erinevat lähenemist, sest isegi venivatest materjalidest tooted ei taga universaalselt head sobivust. Kas retuusid kipuvad alla vajuma? Kas pikad püksid osutusid hoopis kummalise pikkusega põlvpüksteks?

Meie meeskonnal on üle 10 aasta kogemust rõivatööstuses, mis aitab meil tuvastada ja pakkuda lahendust erinevatele probleemidele rõivastuses. Muidugi võtab iga hea asi aega ning tahame süveneda igasse kehatüüpi eraldi. Toome turule mudeleid, mis on disainitud konkreetsetele kehatüüpidele ja pikkustele.

Oleme pidevas dialoogis erinevate naistega, et koguda rohkem infot ning arendada tooteid paremaks. Meil on väga hea meel, kui kirjutad meile oma tähelepanekutest – info@fibami.com või saada sõnum meie sotsiaalmeedia kontode chatti: FB (@fibami) ja IG (@fibami_activewear)

Fibamilase väärtused.

FItness – kandes meie mugavaid tooteid, tahame innustada Sind olema aktiivsem ja leidma rohkem aega oma lemmik treeningu jaoks.
     BAlance – peame väga oluliseks töö- ja vaba-aja tasakaalustamist.
           MInd – hoiame oma meeled erksana ning ümbritseme ennast positiivsete ja võimsate inimestega.

Tooted.

Fibami tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Meie tootevalikust leiab niiskust reguleerivad ja trimmivad spordiretuusid ja topid. Lisaks pakume mitmeid mudeleid mugavaks vaba-aja veetmiseks. Meie bambusest trennipluus on äärmiselt pehme ja niiskust reguleeriv ning viskoosist dressikomplektid on kevad-suviselt kerged ja jahutavad.

Oleme enda kangad väga hoolikalt valinud – kõik meie kangad on OEKO-TEX Standard 100 sertifikaadiga. See märgis tagab, et kangad on kontrollitud ja kahjulike ainete vabad. Kasutame oma kollektsioonides orgaanilist puuvilla, bambust, polüestrit ning ümbertöödeldud polüestrit. Kahjuks ei saa täna veel välja lubada, et kogu meie kollektsioon oleks 100% orgaaniline ja ümbertöödeldud, kuid see on meie kindel suund ning õnneks leidub aina rohkem tootjaid, kes sellele ka erilist tähelepanu pööravad.

Meie kangaste kohta saate lähemalt lugeda meie MATERJALIDE lehelt.

Ostukorv