Võta meiega ühendust.

Leia meid sotsiaalmeediast.

info@fibami.com

+372 5564 1354

Meeskond.

Meie meeskonnal on üle kümne aasta kogemust rõivatööstuses. Läbi selle kogemuse oskame kaardistada probleeme ning leida nendele ka toimivad lahendused. Meie eesmärk on läbi funktsionaalse tootevaliku pakkuda kindlustunnet mudelite valikul ning enesekindlust meie toodete kandmisel. Sest Fibami on Sinu kehale loodud.

Ailen Põld

Ailen Põld

Asutaja, CEO

Ailen on erialalt rõivatehnoloog. Viimase 10 aasta jooksul on ta töötanud erinevates ettevõtetes rätsepa, tootearendaja, hankimise-, tootearenduse- ning tootmisjuhina. Erialane pühendumus ja edasipüüdlikkus on aidanud tal jõuda eesmärkideni ning ületada mitmed takistused. Lisaks erialasele tööle on ta ennast koolitanud turunduse ja ärinduse teemadel.

Artur Haller

Artur Haller

Kaasasutaja, Veebiarendus, Fotograafia

Artur on noor ja entusiastlik ettevõtja, kes ei karda uutele väljakutsetele vastu joosta. Ta on õppinud äriarendust ja on olnud osa mitmetest erinevatest projektidest. Ta on juba aidanud asutada kaks rõivabrändi ning on disaininud mitmeid veebilehti. Aga see ei ole veel kõik – ta on lisaks veel fotograaf, mis on veel üks vajalik osa meie tiimist. Me oleme kindlad, et juba peagi on tema kogemuste list veelgi pikem.

Jaana Junolainen

Jaana Junolainen

Teadusuuringud, Allhange

Jaana on samuti õppinud rõivaste disaini ja tehnoloogiat ning tal on tugev taust rõivatööstuses. Ta on töötanud üle 5 aasta tehnilise disaineri ja tootearendajana ning see on andnud talle laialdase kogemuse jätkusuutliku disaini lahenduste ning erinevate tehnoloogiate ja materjalide osas. Jaana on valdkonna entusiast ning alati otsimas uuendusi ning oma konsultandi töö kõrvalt on Jaanast olnud suur abi leidmaks Fibami toodetele parimad kangad.

"Minu erialane valik sai tookord tehtud küll asendusena, kuid üsna kiiresti selgus, et see osutus õigeks valikuks. Olen saanud aastate jooksul praktiseerida erinevaid rolle ning viimase aasta jooksul on olnud õhus küsimus, kuidas tööalaselt edasi liikuda ? Olen küll püüdnud siiani seda sisetunnet eriata, kuid olen siiski alati tundnud, et minu pühendumuse ja paindlikkuse juures on ettevõtluse suund mulle üsna loogiline samm. Lõplik tõuge selle suunas tuligi sellest, et hakkasin lahendama isiklikku probleemi spordirõivaste leidmisel ning sellest välja kasvanud missioonitunnet, et saan aidata ka teisi, ei olnud enam võimalik eirata."


-Ailen Põld

"Veebidisain aitab mul ennast väljendada täiesti uuel viisil. Disainides veebilehte, on mul võimalus jätta jälg uuele maailmale - digitaalsele - mis ei olnud varem inimkonnale võimalik. Mulle meeldib luua ning jätta enda isikupärasus asjadele, mida ma teen. Fibami annab mulle võimaluse seda teha eriti suurelt."


- Artur Haller

"Ma olen alati teadnud, et suureks saades on minu tegemised seotud tekstiilide ja värvidega - olgu see siis läbi moetööstuse või hoopis sisekujunduse nurga alt. Tänaseks olen jõudnud tehniliste rõivasteni ning ei oskaks midagi paremat tahta, sest mul on võimalus siduda enda loominguline pool tehniliste teadmistega. Minu suurimaks kireks on jätkusuutlik disain, tehnilised tekstiilid ja kõrgfunktsionaalsed rõivad. Minu eesmärk on aidata luua disaine, mis lisaks silmailule on eetiliselt toodetud ja tänu targale kangavalikule kestavad aastaid."

- Jaana Junolainen

Meie asukoht.

Ostukorv