Bränd Sinule

“Sa ei pea sobituma oma riietega, Sinu riided peavad sobituma Sinu kehaga.”

Est. 2021

Meist

Spordirõivaste loomine on keeruline ja detailne protsess. Meie kehad on erinevad ning seega nõuavad ka erinevat lähenemist, sest isegi venivatest materjalidest tooted ei taga universaalselt head sobivust. Kas retuusid kipuvad alla vajuma? Kas pikad püksid osutusid hoopis kummalise pikkusega põlvpüksteks?

Meie meeskonnal on üle 10 aasta kogemust rõivatööstuses, mis aitab meil tuvastada ja pakkuda lahendust erinevatele probleemidele rõivastuses.

Muidugi võtab iga hea asi aega ning tahame süveneda igasse kehatüüpi eraldi. Toome turule mudeleid, mis on disainitud konkreetsetele kehatüüpidele ja pikkustele.

Oleme pidevas dialoogis erinevate naistega, et koguda rohkem infot ning arendada tooteid paremaks. Meil on väga hea meel, kui kirjutad meile oma tähelepanekutest – info@fibami.com või saada sõnum meie sotsiaalmeedia kontode chatti: FB (@fibami) ja IG (@fibami_activewear)

Fibami

Tooted

Fibami tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Meie tootevalikust leiab niiskust reguleerivad ja trimmivad spordiretuusid ja topid. Lisaks pakume mitmeid mudeleid mugavaks vaba-aja veetmiseks. Meie bambusest trennipluus on äärmiselt pehme ja niiskust reguleeriv ning viskoosist dressikomplektid on kevad-suviselt kerged ja jahutavad.

Oleme enda kangad väga hoolikalt valinud – kõik meie kangad on OEKO-TEX Standard 100 sertifikaadiga. See märgis tagab, et kangad on kontrollitud ja kahjulike ainete vabad. Kasutame oma kollektsioonides orgaanilist puuvilla, bambust, polüestrit ning ümbertöödeldud polüestrit. Kahjuks ei saa täna veel välja lubada, et kogu meie kollektsioon oleks 100% orgaaniline ja ümbertöödeldud, kuid see on meie kindel suund ning õnneks leidub aina rohkem tootjaid, kes sellele ka erilist tähelepanu pööravad.

Meie kangaste kohta saate lähemalt lugeda meie MATERJALIDE lehelt.

0

toodet

Oleme disaininud

Fibamilase väärtused

Fibami on bränd, mis sobib suurepäraselt naistele, kes väärtustavad iseenda heaolu.

Fitness

Kandes meie mugavaid tooteid, tahame innustada Sind olema aktiivsem ja leidma rohkem aega oma lemmik treeningu jaoks.

Balance

Peame väga oluliseks töö- ja vaba-aja tasakaalustamist.

Mind

Hoiame oma meeled erksana ning ümbritseme ennast positiivsete ja võimsate inimestega.

Fibami

Meie Tiim

Meie meeskonnal on üle kümne aasta kogemust rõivatööstuses. Läbi selle kogemuse oskame kaardistada probleeme ning leida nendele ka toimivad lahendused. Meie eesmärk on läbi funktsionaalse tootevaliku pakkuda kindlustunnet mudelite valikul ning enesekindlust meie toodete kandmisel. Sest Fibami on Sinu kehale loodud.

Ailen Põld

CEO & Asutaja

Ailen on erialalt rõivatehnoloog. Viimase 10 aasta jooksul on ta töötanud erinevates ettevõtetes rätsepa, tootearendaja, hankimise-, tootearenduse- ning tootmisjuhina. Erialane pühendumus ja edasipüüdlikkus on aidanud tal jõuda eesmärkideni ning ületada mitmed takistused. Lisaks erialasele tööle on ta ennast koolitanud turunduse ja ärinduse teemadel.

Artur Haller

Kaasasutaja & Veebiarendus

Artur on noor ja entusiastlik ettevõtja, kes ei karda uutele väljakutsetele vastu joosta. Ta on õppinud äriarendust ja on olnud osa mitmetest erinevatest projektidest. Ta on juba aidanud asutada kaks rõivabrändi ning on disaininud mitmeid veebilehti. Me oleme kindlad, et juba peagi on tema kogemuste list veelgi pikem.

Jaana Junolainen

Materjalid ja jätkusuutlikud lahendused

Jaana on õppinud rõivaste disaini ja tehnoloogiat ning tal on tugev taust rõivatööstuses. Ta on töötanud üle 5 aasta tehnilise disaineri ja tootearendajana ning see on andnud talle laialdase kogemuse jätkusuutliku disaini lahenduste ning erinevate tehnoloogiate ja materjalide osas. Jaana on valdkonna entusiast ning alati otsimas uuendusi ning oma konsultandi töö kõrvalt on Jaanast olnud suur abi leidmaks Fibami toodetele parimad kangad.