Informatsioon Fibami materjalide kohta.

Kui oled lähemalt Fibami mudelitega tutvunud, siis oled kindlasti täheldanud, et räägime palju ka meie kasutatavatest kangastest. Meie eesmärk on pakkuda mugavat ning funktsionaalset toodet, mis ei oleks ka keskkonnale üleliigselt koormav. Seetõttu on meie toodete disainimsel ja loomisel väga suur roll just kangavalikul. Kõik meie kangad on OEKO-TEX 100 sertifikaadiga ning lisaks kasutame ka 100% orgaanilist puuvilla, 100% ümbertöödeldud polüesterit ning Bluesign märgisega kangaid. 

OEKO-TEX 100 STANDARD – seda sertifikatsiooni kontrollib ja reguleerib tekstiilide ülemaailmne sõltumatu testimis-ja sertifikatsiooni süsteem. Testitakse nii valmistooteid kui materjale, nagu näiteks kangad, lõngad, aksessuaarid, õmblused, nööbid ja palju muud. Meie mudelite puhul on testitud just kangaid, millest enda tooted valmistame.
Tootjad, kes on saanud OEKO-TEX 100 sertifikatsiooni, on läbinud kahjulike ainete kontrollimise testid – ehk lubamatute ja tervist kahjustavate kemikaalide kontrolli. Neid ettevõtteid kontrollitakse pidevalt ka peale sertifikatsiooni saamist, seega annab see meile tarbijana kinldustunde märgise õigsuse osas.

Meie spordiretuusid ja topid on valmistatud spetsiaalsetest performance-kangastest. Neid kangaid toodetakse Bluesign’i sertifitseeritud tehases.

BLUESIGN SININE TEE Meie spordirõivaste kollektsioon on toodetud spetsiaalsetest sportimiseks mõeldud kangastest, mis on toodetud Bluesign märgisega tehases. BLUE WAY by BLUESIGN esindab visiooni ja meelestatust vastutustundlikust ja jätkusuutlikust tekstiilitootmisest. BLUESIGN on süsteem, mis tagab turvalisema ja jätkusuutlikuma töökeskkonna. Holistilisel lähenemisel põhinev meetod jälgib iga tekstiili teekonda tootmisprotsessis, tehes parendusi igal operatsioonil. Et tagada usaldust ja läbipaistvust, on Bluesign oma väljatöötatud lahenduste ainuke iseseisev sertifitseeritud kontrollija. Blesign süsteemi on võimalik ettevõttes rakendada samm-sammult, et olla pidevas liikumises jätkusuutlike protsesside poole.

Greensouli ringlussevõtu tehnoloogia
Nii mõnedki meie spordiriiete kangastest on toodetud 100% ümbertöödeldud polüestrist. Need kangad on toodetud Greensoul Ümbertöötluse Tehnoloogiaga, mis sisaldab endas kolme erinevat võimalust: Jätkusuutlikud ümbertöödeldud kiud saadakse: 1) 100% tarbimise järgsetest polüester lõngadest. 2) 100% tarbimise eelsetest tööstusjääkidest ümbertöödeldud nailonist ning 3) kuni 65% tarbimise järgsetest tööstusjääkidest ümbertöödeldud nailonist.

Ostukorv