KKK

Korduma Kippuvad Küsimused.

Tooted

Toodete disainimine toimub Eestis. Esmalt joonistame üles visandid, peale mida saadame disaini koos kõikide vajalike detailidega tootmistiimile, kes seepeale valmistab esmase näidise. Kui lõpuks oleme saanud toote 100% valmis, siis peale seda saadame tootmistiimile juba tellimuse.

Meie brändi rõivad valmivad kõik siinsamas Eestis. See võimaldab meil teha soovi korra ka eritellimusi sinu mõõtude järgi.

Jah, on! Oled oodatud meie stuudiosse mis asub Keevise 10, Tallinn või edasimüüjate juures. Vaata võimalusi siit > 

See on kindel eesmärk, jah! Soovime pakkuda täisvalikut treening- aga ka vabaajarõivaid. Kõigi uuenduste ja uute toodetega kursis olemiseks liitu meie uudiskirjaga.

Materjalid ja mõõdud

Meie eesmärk on pakkuda mugavat ning funktsionaalset toodet, mis ei oleks ka keskkonnale üleliigselt koormav. Seetõttu on meie toodete disainimsel ja loomisel väga suur roll just kangavalikul. Kõik meie kangad on OEKO-TEX 100 sertifikaadiga ning lisaks kasutame ka 100% orgaanilist puuvilla, 100% ümbertöödeldud polüesterit ning Bluesign märgisega kangaid. Loe kangaste kohta lähemalt >

Oleme kokku pannud detailse selgituse, kuidas on kõige parem endale sobilik suurus valida. Saad selle kohta lähemalt lugeda siit > 

Kui kahtled, milline on sinu kehatüüp, siis soovitame kasutada kehatüübi kalkulaatorit. Kui jääd suuruse või mudeli valikuga hätta, siis kirjuta meile Facebooki või ailen@fibami.com.

Tarne, tagastamine, vahetamine

Tootete täpne tarneaeg on märgitud iga toote juurde. Kohe olemasolevad tooted postitame alati esimesel võimalusel.

Tahame vältida ületootmist ja eelistame toota alati vastavalt tellimustele. Loodame, et veidike pikem tarneaeg on ootamist väärt ja aitab ka vältida emotsiooniostude tegemist.

Saate tellimust tagastada 15 päeva jooksul alates saadetise kättesaamisest. Tooted peavad olema:

– Orginaalses seisundis

– Pesemata ja kandmata

– Originaalses pakendis

Kui tagastate tellimuse, siis näete toote eest tasutud krediiti enda kaardil 1-2 nädala jooksul peale kauba tagastamist.

Anna meile sellest teada kohe, kui tooted jõuavad sinuni. Soovime tagada kõikide oma toodete kvaliteedi.

1. Tehke mitu kõrge resolutsiooniga, hästi valgustatud fotot kahjustatud toodetest ning lisa need oma e-kirjale.

2. Meie meeskond vaatab nõude läbi ja kui see on heaks kiidetud, teeme  tagasimakse või pakume toote vahetust uue vastu, sõltuvalt varudest ja kättesaadavusest. Mõnel juhul võime pakkuda tagasisaatmis sedeli, et kaup tagastada.

Tagastamine ei ole meeldiv, kuid töötame selle nimel, et see protsess oleks  mugav ja lihtne. Kui pole enda tootega 100% rahul, siis saate selle 15 päeva jooksul peale kättesaamist tagastada. Andke soovist ja toote tagastamise põhjustest teada, kirjutades fibami@fibami.com.

Kui soovite tagastada, pidage kinni järgmistest nõuetest:

1. Toode peab olema originaalkujul pesemata ning kandmata (kandmisjälgedeta, plekkideta). Tagastatavad esemed tuleb tagastada originaalpakendis ja nõuetekohaselt pakendada, et vältida kohaletoimetamise ajal tekkinud kahjustusi.

2. Tagastamisprotsessi algatamiseks jälgige ülaltoodud juhiseid.

3. Kui oleme teie tagastamistaotluse kätte saanud, edastame  tagastamisprotsessi informatsiooni.

4. Niipea, kui oleme tagastatud tooted kätte saanud, läbivad esemed kontrolli veendumaks, et kõik nõuded on täidetud. Kui kõik on vastab nõuetele, siis tagastame teie makse.

Kategooria 4

Vastus 1

Vastus 2

Vastus 3

Kategooria 5

Vastus 1

Vastus 2

Vastus 3

Kontakt

Ei saanud oma küsimusele vastust?