FAQ

Frequently Asked Questions

Products

Product design takes place in Estonia. We first draw the sketches, after which we send the design with all the necessary details to the production team, who then makes the initial sample. When we finally have the product 100% ready, then we will send the order to the production team.

The clothes of our brand are all made right here in Estonia. It also allows us to place special orders according to Your measurements if necessary.

Yes, it is! You are welcome to our studio located at Keevise 10, Tallinn or at the reseller locations. See options here > 

That is a definite goal, yes! We want to offer a full range of training as well as casual wear. Sign up for our newsletter to stay up to date with all the updates and new products.

Materials and measurements

Meie eesmärk on pakkuda mugavat ning funktsionaalset toodet, mis ei oleks ka keskkonnale üleliigselt koormav. Seetõttu on meie toodete disainimsel ja loomisel väga suur roll just kangavalikul. Kõik meie kangad on OEKO-TEX 100 sertifikaadiga ning lisaks kasutame ka 100% orgaanilist puuvilla, 100% ümbertöödeldud polüesterit ning Bluesign märgisega kangaid. Loe kangaste kohta lähemalt >

Oleme kokku pannud detailse selgituse, kuidas on kõige parem endale sobilik suurus valida. Saad selle kohta lähemalt lugeda siit > 

Kui kahtled, milline on sinu kehatüüp, siis soovitame kasutada kehatüübi kalkulaatorit. Kui jääd suuruse või mudeli valikuga hätta, siis kirjuta meile Facebooki või ailen@fibami.com.

Tarne, tagastamine, vahetamine

Tootete täpne tarneaeg on märgitud iga toote juurde. Kohe olemasolevad tooted postitame alati esimesel võimalusel.

We want to avoid overproduction and always prefer to produce to order. We hope that the slightly longer delivery time is worth the wait and will also help you avoid making emotion-based purchases.

Saate tellimust tagastada 15 päeva jooksul alates saadetise kättesaamisest. Tooted peavad olema:

– Orginaalses seisundis

– Pesemata ja kandmata

– Originaalses pakendis

Kui tagastate tellimuse, siis näete toote eest tasutud krediiti enda kaardil 1-2 nädala jooksul peale kauba tagastamist.

Anna meile sellest teada kohe, kui tooted jõuavad sinuni. Soovime tagada kõikide oma toodete kvaliteedi.

1. Tehke mitu kõrge resolutsiooniga, hästi valgustatud fotot kahjustatud toodetest ning lisa need oma e-kirjale.

2. Meie meeskond vaatab nõude läbi ja kui see on heaks kiidetud, teeme  tagasimakse või pakume toote vahetust uue vastu, sõltuvalt varudest ja kättesaadavusest. Mõnel juhul võime pakkuda tagasisaatmis sedeli, et kaup tagastada.

Tagastamine ei ole meeldiv, kuid töötame selle nimel, et see protsess oleks  mugav ja lihtne. Kui pole enda tootega 100% rahul, siis saate selle 15 päeva jooksul peale kättesaamist tagastada. Andke soovist ja toote tagastamise põhjustest teada, kirjutades fibami@fibami.com.

Kui soovite tagastada, pidage kinni järgmistest nõuetest:

1. Toode peab olema originaalkujul pesemata ning kandmata (kandmisjälgedeta, plekkideta). Tagastatavad esemed tuleb tagastada originaalpakendis ja nõuetekohaselt pakendada, et vältida kohaletoimetamise ajal tekkinud kahjustusi.

2. Tagastamisprotsessi algatamiseks jälgige ülaltoodud juhiseid.

3. Kui oleme teie tagastamistaotluse kätte saanud, edastame  tagastamisprotsessi informatsiooni.

4. Niipea, kui oleme tagastatud tooted kätte saanud, läbivad esemed kontrolli veendumaks, et kõik nõuded on täidetud. Kui kõik on vastab nõuetele, siis tagastame teie makse.

Kategooria 4

Vastus 1

Vastus 2

Vastus 3

Kategooria 5

Vastus 1

Vastus 2

Vastus 3

Contact

Ei saanud oma küsimusele vastust?