Fibami paneb naised sammuma!

Novembris kogume üheskoos samme – pealkiri tegelikult on natukene eksitav, sest julgelt võid väljakutsesse kaasata ka sõbra, venna, elukaaslase, abikaasa. Väljakutsetega alustasime juba augustis. Esmalt kutsusime osalema sammuväljakutses, septembris kogusime kilomeetreid joostes ja oktoobris keskendusime joogale. Pimedatel sügispäevadel (ja õhtutel) tundus meile, et on aeg tossud jalga panna ja üheskoos ilma trotsida. Tegelikult teame ju kõik, et ei ole halba ilma, on vale riietus või vabandused. Just seetõttu valmis ka meie soe komplekt jahedamateks ilmadeks.

Miks me korraldame väljakutseid?

Sest liikumine loob energiat! Kui viis kuud tagasi Fibami alustas, siis oli kevad ja hoopis vastupidine praegusele vaatepildile õues. Hommikused jalutuskäigud tõid insipratsiooni – just sealt said alguse nii mõnedki kampaaniad ja mõtted, mida oleme oma sõpradega tänaseks jaganud. Kuid mis seal salata, liikumine ei ole olnud alati päeva „kohustuslik osa“. Niisiis tundus, et kui vajame ise motivatsiooni ja utsitamist, siis võiksime ju teha hoopis väljakutse. Mida rohkem osalejaid ja omavahel jagatavat head energiat, seda paremad asjad hakkavad juhtuma. Ja ehk keegi teine saab ka uue harjumuse liikumiseks, inspireerivad mõtted näiteks mõne projekti jaoks, unustada ennast podcasti või linnulaulu kuulama… ning see nimekiri võiks lõputult jätkuda.

Oleme nende kuude jooksul näinud nii toreda kogukonna tekkimist – ja just see teebki meid õnnelikuks.

Kõikide osalejate vahel loosime välja auhindu Fibamilt ja koostööpartneritelt

Igal meie väljakutsel on olnud toredad koostööpartnerid, kes on pannud välja auhindasid. Nii ka seekord!

OA Coffee paneb välja kolm maitserännaku komplekti. Kõiki OA uudiskirjaga liitujaid ootab 30% soodustus – hea võimalus avastada kohvielamusi, mis on alguse saanud Eestist.
• Kirjastus Million Mindset on loosirattasse lisanud kolm raamatut “Kuidas saada asjad tehtud”, Erin Falconer. Raamat ilmub 13. novembril ehk tegemist on täiesti uue inspireeriva lugemisega. Koodiga Fibami saab nende veebilehelt tellida raamatuid 17% soodsamalt (v.a eelmüügis olev raamat).
• Tradehouse poolt on välja pandud neli 10€ sooduskupongi.
Nurme Looduskosmeetika annab ühele õnnelikule võimaluse proovida nende magneesumiumikomplekti.
• Fibami tiim on omaltpoolt välja pannud kaks 30€ kinkekaarti ja kaks sooja peapaela. Ühtlasi on võimalik kõikidel osta motivatsiooniks uued riided 15% soodsamalt koodiga challenge kuni 19. novembrini.

Kelle vahel ja kuidas auhindasid loosime?

Novembrikuu väljakutses on kolm kategooriat, mille vahel auhinnad välja loosime:
I TASE – sammud kuni 200 000
II TASE – sammud alates 200 001
I BOONUS – kõige rohkem samme teinud osaleja
II BOONUS – kui oled liikumas, siis jaga meiega oma teekonda Instagramis- märgi ära @fibamiactivewear #fibamichallenge.

Juhul, kui oled oma samme novembrikuu jooksul salvestanud, siis liitu väljakutsega (kui seda juba teinud ei ole) meie Facebooki lehel . Kui oled liikumas, siis jaga meiega oma teekonda – märgi ära @fibamiactivewear #fibamichallenge.

Oleme südamest ja siiralt tänulikud kõikidele, kes on osalenud meie väljakutsetes ja kes teevad seda tulevikus.

Aktiivset novembrit, sõbrad!