Fibami – Eestimaine bränd, mis kasvab koos klientidega.

Fibami tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Kasutame nahasõbralikke ja jätkusuutlikke materjale ning pakume väga personaalset lähenemist ka eritellimuste näol. Meie klient on enesekindel naine, kes on teadlik tarbija ning valib kauakestva ja kvaliteetse toote.

Fibami tootevalikust leiab niiskust reguleerivad ja trimmivad mudeleid sportimiseks ning siidiselt pehmeid bambusest mudeleid vaba-aja veetmiseks. Oma tooteid luues mõtleme kandja peale igal sammul – meie mudelid on loodud alati mitmele erinevale pikkusele ning jälgime disainimisel ka sobivust erinevatele kehatüüpidele. Meie missiooniks tõsta enesekindlust nii sportides kui vabal ajal,  pakkudes nahasõbralikku ja hästi istuvat toodet, mis sobib kandja kehatüübi ja pikkusega. Meie püksid ja retuusid on saadaval kolmes erinevas kasvus. See tagab, et iga naine leiab oma sobivas pikkuses püksid nii trenni kui vaba-aja veetmiseks. 

Kuidas ja miks Fibami sündis ?

Fibami bränd sai alguse 2 aastat tagasi missioonist luua ajatud ja hästiistuvad spordiriided, mis sobikisd kandja pikkuse ja kehakujuga.

2021. aasta kevadel uusi retuuse otsides avastasin, et vaatamata suurele tootevalikule ei õnnestunud mul leida enda jaoks sobivat mudelit. Sellist, mille kangas oleks samaaegselt mõnusalt pehme, veniv ja kattev ning ka lõige oleks sobiva disainiga. Ja täpselt nii ootamatult ka mulle endale oli otsus tehtud ja missioon seatud. Sellest hetkest 3 kuud hiljem sündiski Fibami, mille tootevalikus olid 3 spordimudelit ning 3 vabaaja mudelit. Tänaseks on spordifookusega brändist välja arenemas laiema valikuga elustiilibränd, mis pakub ajatuid ja naiselikke rõivaid kogu päevaks – kodus kandmiseks, koeraga jalutamiseks, sportimiseks, kontorisse ja ka peole. Ka laienenud tootevaliku juures oleme jäänud truuks enda esialgsele missioonile luua just neid mudeleid, mis sobiksid Eesti naistele ja ka Eesti kliimasse.

Fibami ja kogukond

Fibami tootevaliku kujunemisel oleme lähtunud ümbritsevast keskkonnast ning kaardistanud klientide vajadusi. Ka brändi loomisel pöördusime kõigepealt fookusgrupi poole, et testida enda ideed ja uurida vajadusi. Tänaseks on nii mõnigi uus toode saanud tõuke ja inspiratsiooni just meie armsate klientide poolt ja see ongi meie jaoks ainuõige viis uute toodete turule toomisel. Luua just neid tooteid, mis on turult puudu ning mis pakuvad täiendust olemasolevale valikule.

Üheks selliseks suunaks on kindlasti tantsuriiete kollektsioon, mille mudelid on tantsijate poolt tõeliselt hästi vastu võetud ning saanud heakskiidu ka kandmisel. See on tõeliselt inspireeriv ka meie jaoks ning motiveerib looma uusi disaine erinevate tantsustiilide jaoks.

Brändi looja ja esindajana olen ka loomulikult ise suur Fibami toodete fänn ja igapäevane kandja. Minu enda garderoobis üks suur muutus peale brändi loomist oli kindlasti see, et olles disaininud sellised vabaaja püksid, mis lõpuks mulle ka istusid, kannangi nüüd igapäevaselt oluliselt rohkem pükse. Leisure püksid on saanud kaaslaseks ka uue Leisure vesti, mis on ideaalne komplekt erinevateks stiliseeringuteks ning sobib hästi just ametlikeks kohtumisteks.

Läbi enda ettevõtte loomise olengi kokku puutunud nii paljude teiste väikeettevõtete loojatega ja see on olnud väga inspireeriv teekond. Just enda ideede põrgatamine ja suuresti ka murede jagamine teiste alustavate ettevõtete ja naisettevõtjatega on aidanud leida uut motivatsiooni tegutsemiseks. Ja muidugi veel suurem on tänutunne on näha Fibami rõivaid teiste naisettevõtjate seljas.

Tänaseks on meie tootevalikus välja kujunenud 3 suunda: spordiriided, vabajariided ja tantsuriided.

Vabaajariided on mõeldud nii kodus kandmiseks, jalutamiseks kui ka ametlikemateks kohtumisteks. Loungewear kollektsioon on valik bambusest mudeleid, mis on ajatud ja elegantsed. Suvekuudel leiavad Loungewear valikust oma lemmikud ka kleitide armastajad. Leisurewear kollektsioonist leiad viskoosisegu kangast komplektid, mida saad kombineerida nii vabamas kui ka pidulikumas võtmes. Taskutega püksid ja seelik on väga funtsionaalne valik ning sobib ideaalseks komboks näiteks triiksärgi ja Leisure vestiga.

Tantsuriiete valikus on siidiselt pehmed ja hingavad bambusest pluusid ja püksid, mis on mängulised ja lendlevad ning milles tunned ennast eriliselt naiselikuna.

Fibami spordiriided on valmistatud alati spetsiaalsetest ja kõrgkvaliteetsetest sertifiteeritud spordikangastest. Spordiriiete valikust leiab niiskust reguleerivad ja trimmivad retuusid, hingavad trennipluusid ning vetthülgavad ja soojad retuusid talviseks sportimiseks.

Mitte ainult naistele

Sel kevadel on Fibami oma tootevalikut veelgi laiendanud. Lugematu arv kordi on uuritud, kas meestele on ka tooteid tulemas. Ja see on tegelikult nii suur kompliment – teadmine, et mõni toode ja kangas toimivad nii hästi, et seda tahaks kogu pere kanda. Just seetõttu valmis sel kevadel erikollektsioon meestele just nendest kangastest ja mudelitest, mis on juba paljude naiste poolt saanud heakskiidu. Meeste erikollektsiooni valikus on spordipusa, jogger püksid ning bambuskangast pluusid.