Fibami I kollektsioon

FIBAMI I KOLLEKTISOON

Eestis toodetud mudelid sportimiseks ja mugavaks vabaaja veetmiseks

Fibami esimene kollektsioon on minimalistlik, klassikaline ja funktsionaalne. 

Disainid on rahulikud ning ajatud, keskendudes toote funktsionaalsusele, istuvusele ning kandmismugavusele. Kollektsioonist leiad nii spetsiaalseid spordiriideid kui ka mõnusaid vabaaja mudeleid, mida saad oma olemasoleva garderoobiga kombineerida. 

  • Meie Eestis disainitud ja toodetud baaskollektsioon sobib nii sise- kui välistreeninguks – olgu Sinu lemmikuks hobiks siis jooksmine või kõndimine, tantsimine või jõusaal. 
  • Kogu meie mudelite valiku teeb eriliseks ka see, et arendame oma tooted mõeldes erinevatele kehatüüpidele ning pikkustele, sobides selga nagu valatult – Sinu jaoks loodud!
  • Esimene kollektsioon teeb kõige õnnelikumaks just pirni ehk A kujulise kehaga naised, KUID uudistada tasub kõigil – mitmed mudelid sobivad väga hästi ka teiste proportsioonidega. Jälgi toodete juures olevat infot toote sobivuse kohta ning leia enda suurus mõõdutabelist.
  • Kangaste valikust leiad kauakestvad ja jätkusuutlikud materjalid, mis on eetiliselt toodetud. Materjalideks oleme valinud bambuse, orgaanilise puuvilla ning 100% töödeldud polüestrist kangad, samuti viskoosist ja polüestrist kangad, mille tootmisprotsess on eetiline ja jätkusuutlik.
    Meie kangaste ja sertifikaatide kohta saad lähemalt lugeda materjalide lehelt.

FIBAMI ESSENTIALS – ehk vabaaja baasmudelid


Fibami dressikomplekt ja T-särk

Aegumatu klassika ülimas mugavuses. Viskoosisegu kangast valmistatud dressid üllatavad Sind kindlasti oma kangavaliku poolest – mõnusalt kerge ja siidise tundega kangas sobib ideaalselt kevad-suviste ilmade jaoks.  

Kui oled pikalt otsinud dressipükse, mis sobivad valatult Sinu puusakumerustega, siis siin nad on – tänu õigele proportsioonile on nad vöökohast mõnusalt ümber ning puusal on piisavalt ruumi. Optiliselt lisab sihvakust sirge sääreosa ja ning vertikaalsed õmblused. 

Meie raglaanvarrukaga dressipluus on küll lihtne, kuid tegelikult on iga detail ja proportsioon teadlikult valitud: tugevdatud ning disainõmblustega õlajoon aitab anda vormi väiksemale ülakehale ning mudeli pikkuse valik tasakaalustab kogu keha proportsiooni.

Fibami lühike t-särk on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning on ideaalne just kõrgema värvliga pükste kandmiseks. 

FIBAMI SPORT – mudelid aktiivseks spordiks

Fibami bambus pluus

Disainer on selle mudeli loomisel pidanud silmas küll tantsuspordi harrastajaid, kuid tegelikult soovitame seda siidise tundega pluusi kanda tõesti igal ajahetkel. Mõnusalt vaba ning lendlev pluus on piisavalt pikk, et saad selles vabalt liikuda. Ja see bambus kangas – seda lihtsalt peab ise proovima! Boonuseks on bambusel ka antibakteriaalne ja jahutav omadus, mis on ideaalne aktiivsel tegevusel. 

Fibami spordiretuusid ja top

Meie retuuside ja topi kangast võiksime rääkida pikalt. See kangas on spetsiaalselt sportimiseks loodud ning seal on koos kõik olulised omadused, mida ühelt trennirõivalt oodata oskad: toekas ja trimmiv, samas pehme ning mõnusalt elastne. Niiskust reguleeriv, kiiresti kuivav ning kauakestev. 

Mudelite valikust leiad klassikalised pikad retuusid, mis püsivad kindlalt jalas ning teevad pai Sinu figuurile. Samuti ei saanud disainer välja jätta ka taskutega versiooni, kus siis lisaks eelmainitule on mudelil ka mõnusad funktsionaalsed taskud. See tagasihoidlik voolujoonelisus võlub juba kaugelt ning kui oled need retuusid korra juba jalga proovinud, siis lihtsalt pead nad viima mõnele jalutuskäigule või jooksuringile.

Sama funktsionaalne ja laia kandmise võimalusega ka on meie spordipluus, mis on minimalistlik ning mille sees on peidus ka eemaldatavate patjadega spordirinnahoidja. See pluus leiab kindlasti kasutust ka vabal ajal, kombineerides seda kõrge pihaga pükste ja pintsakuga.

Fibami treeningsärk

Kui Sinu kappi leiavad tee ainult 100% keskkonnasõbralikud mudelid, siis kõige teadlikum valik meie kollektsioonist on 100% ümbertöödeldud polüestrist jooksusärk, mille kangas on nii koostiselt kui tootmisprotsessilt igati jätkusuutlik. Fibami treeningpluus on ideaalne jooksutreeninguks – kangas on pehme, niiskust reguleeriv ning hingav. Hädavajaliku saad paigutada vasakul varrukal olevasse väiksesse taskusse ning külgedel olevad lõhikud annavad hea liikumisvabaduse.

Fibami I kollektsiooni saad soetada meie e-poest.