Koostöös peitub jõud – COLLAB4MOOD

Fotograaf Silver Gutmann, modell: Eve Rahuorg

COLLAB4MOOD on 4 eestimaise alustava brändi ühiskollektsioon, mis tuleb kokku 24. augustil toimuvaks Antoniuse moeetenduseks. Toome Fibami tooted koostöös LÕÕM, OMOM Consept ja PAUL BERG toodetega esile uues valguses. Kollektsioon COLLAB4MOOD on sümbioos funktsionaalsest spordirõivast mugavate ja elegantsete vabaaja komplektideni, millele saab lisada pidulikumat aktsenti hõbedast ehetega. Läbi selle saame näidata Fibami toodete universaalsust ja mängilisust, terviklikkust ja sobivust erinevatesse situatsioonidesse.

Me kõik usume, et koostöös peitub jõud ning seetõttu otsustasime näidata oma loomingut ühiskollektsioonina. Meid kõiki ühendab soov pakkuda erilist ja hingega tehtud loomingut, mis on ühtlasi jätkusuutlik ning funktsionaalne. 

Antoniuse moeetenduse suuremaks eesmärgiks on näidata “ready to wear” rõiva- ja aksessuaarimoodi. Sellel aastal tähistab Antoniuse moeshow oma 10. sünnipäeva ja üritus toimub sTARTUp Day raames Tartus 24. augustil.

Kes on 4 brändi kollektisooni COLLAB4MOOD taga?

FIBAMI – SINU JAOKS LOODUD

Fibami spordi-ja vabaajarõivad on loodud aktiivsele naisele, kes hindab toodete juures nii mugavust kui funktsionaalsust. Fibami mudelid on naiselikud, ajatud ning jätkusuutlikult valmistatud, andes tootele pika kasutusaja. Meie mudelid on loodud alati mitmele erinevale pikkusele ning jälgime disainimisel ka sobivust erinevatele kehatüüpidele. Fibami mudelid valmivad spetsiaalsetest spordikangastest ( Power Performance, Thermal Control talveks ja FreshFeel suveks ). Vabaaja kollektsioonis kasutame eelkõige naturaalseid ja keskkonnasõbralikke kangaid: bambus ja orgaaniline puuvill. Kõikidel meie kangastel on OEKO-TEX 100 sertifikaat. 

LÕÕM loob ehteid, millel on emotsioon ja energia, mille kaudu peegeldada tundeid ja
kiindumust, rõhutada isikupära ja veendumusi

LÕÕM ehted ei ole lihtsalt eneseväljendus, vaid identiteet inimesest, kes on stiilne, vaba ja kirglik, loodud iseseisvale ja eneseteadlikule naisele. Meie missiooniks on mitmekesistada eesti disaini ja tõsta selle populaarsust, rahuldada inimeste emotsionaalseid ja ratsionaalseid vajadusi. LÕÕM põhikollektsioonis hõbe 925, showelemendid alumiinium, rookõrred. 

OMOM Concept – MUGAV ELEGANTSUS LOOB LIHTSUSE

OMOM on mõeldud naisele, kel on kiire elutempo ja kel on vaja teha kiireid, siiski kvaliteetseid valikuid. Ta kannab minimalistlikku klassikat, millele aegajalt lisab vürtsi värvi või mustri näol. Särkide ja pusade sametine disain ja minimalistlikkus teevad hommikused valikud lihtsaks. OMOM kasutab kõrgema klassi orgaanilist puuvilla ja osaliselt ka ümbertöödeldud polüestrit, mis on hingav ja vastupidav, samas kehale õrn ja paitav.

PAUL BERG JULGE, FUNKTSIONAALNE ja KESTLIK

Meie anname sulle võimaluse tulla välja mugavustsoonist ja julgelt ning vahetult kogeda kõiki looduse võlusid. Meie jakke kandes ei ole enam halba ilma. Paul Bergi jakkide puhul on oluline soojapidavus ja ilmastikukindlus, selle tagamiseks on jakkide juures kasutatud kvaliteetset polüamiidi ja polüuretaani segust vee- ja tuulekindlat ning hingavat pealiskangast, mis omab OEKO-TEX® sertifikaati. 

Stuudiofotod: Fotograaf Elise Ellermaa